HOT PREDAJ!!![Grandway Originál]F2H Mini OTDR Optický , 26/24dB, 1310/1550nm, VFL , power meter, 5 palcový Dotykový Displej SC/UPC

w177715
Skladom
€452.83

Grandway FHO3000-D26-VFL-PM Mini OTDR

Dynamický rozsah:26/24dB

Vlnová dĺžka:1310/1550nm

Testovanie Rozsah:až do 85km

Mŕtva Zóna:1/5m

Konfigurácia: SC/UPC Konektorom ,Zabudované Power meter, VFL, Dotykový Displej,iOLM (FLM)

Záruka: 15 mesiacov

5 palcový displej

VFL 650nm SC/UPC, 10mw , až 12 km

Power meter: PM:-65~+5dBm;

PC softvér,aktualizácia zadarmo

Kalibrácia správa

Jazyk: Angličtina,Taliančina,Japončina,Kórejčina, Ruština,Francúzština,

Tradičná Čínština,Turecký,Španielsky,Portugalský,

Thai,Maďarčina,Nemčina,Čeština

(Môžete Vybrať, 3 Jazyky , anglický,ruský,španielsky, ako štandardné)

Štítky: viavi, Hot Predaj, Vlákna, 19 rack, exfo, batéria otdr anritsu, njy dotykový displej 5 palce, 50mw vfl, muži optika, vlákno meter.

Špecifikácia

  • Balenie: 35*26*23 cm 2,5 kg
  • Vstavaný VFL(Zrakové Poruchy Locater): Áno
  • Veľkosť/Hmotnosť: 195*141*44 mm /0,9 kg(Batérie sú Súčasťou)
  • Batérie: Lítiová Batéria
  • Optické Line Mapu(FLM/iOLM): Áno
  • farba: Sivá/OEM
  • Produkt Certifikát: Upozornenie FCC/RoHS/CE
  • Typ Konektora: SC/PC (predvolené) FC,ST,LC Voliteľné
  • Názov Značky: Grandway
  • Zabudovaný Power Meter: Áno
  • Číslo Modelu: FHO3000-D26-VFL-PM
  • 5 Sa Slová " Dotykový Displej: Áno